Eesti sportlastest on hetkel kõrgeimal, 8. kohal Laser Standard klassis võistlev Karl-Martin Rammo (ROPK/TJK), kelle seni küll parimaks tulemuseks on olnud 6. positsioon tänavu veebruaris. Argo Vooremaa (KJK) paikneb edetabeli 224. ja Kaarel Kruusmägi (SMS) 254. real. Juhtpositsioonil on austraallane Tom Burton.

Finn klassis aasta tagasi koguni edetabelit juhtinud Deniss Karpak (KST) on värskes ränkingus 11. positsioonil. Lauri Väinsalu (ROPK) on kerkinud oma purjetamiskarjääri seni parimale, 13. kohale ning Martti Kinkar (ROPK) hoiab 136. asetust. Finni edetabeli juhiks on Austraalia purjetaja Brendan Casey.

Naiste 470 klassis on Marjaliisa Umb ja Elise Umb (PSS Maru) edetabelis 60. kohal. Ränkingu tipus asetseb Brasiilia paatkond Fernanda Oliveira ja Ana Luiza Barbachan.

Laser Radial klassis on Anna Pohlak (TJK) 79., Anne-Mari Luik (ROPK) 105., Liina Kolk (SMS) 444. ja Katri Plooman 446. positsioonil. Tabelit juhib valgevenelanna Tatiana Drozdovskaya.

RS:X purjelaual on naiste seas Ingrid Puusta (NYCS) 87. ning meeste hulgas Johannes Ahun (NYCS) 163. positsioonil. Esikohal on naistest Bryony Shaw Suurbritanniast ja meestest Ivan Pastor Lafuente Hispaaniast.

Kahemehe ekstreempurjekal 49er on Tõnis Haavel ja Lenart Kivistik (NYCS) paremusjärjestuses hetkeseisuga 102. kohal. Edetabeli tipus paiknevad hispaanlased Federico Alonso Tellechea ja Antonio Arias Watson.

ISAF maailma edetabel järjestab purjetajad nende viimase 12 kuu jooksul saavutatud parimate võistlustulemuste põhjal. Regatil kogutud punktisumma sõltub kolmest tegurist: võistluse reiting, võistlejate arv regatil ning sportlase tulemus võistlusel. Punkte on võimalik saada ISAF Grade’i omavatel regattidel võisteldes. Edetabeli esinumber on kõrgeima punktide arvuga sportlane kuue regati lõikes. Järgmine edetabelijärjestus avaldatakse 17. juunil.