Kohtumist viletsalt alustanud Olympiacos oli teisel poolajal korraks isegi 15-punktilises kaotusseisus, ent valitses teist poolaega 49:31.

Otsustavat spurti alustas koduplatsil mänginud tiitlikaitsja neli minutit enne lõppu 66:67 kaotusseisust, kui Vassilis Spanoulise ja Georgios Printezise korvid viisid võõrustajad 73:68 juhtima ning Acie Law tabas 1.24 enne lõppu kolmese eduseisuks 76:70.

Spanoulis tõi võitjatele 19, Printezis 15 punkti, Jamon Lucas kaotajatele 14, Dusko Savanovic 12 punkti.

10.-12. maini Londonis toimuval Final Fouril kohtub Olympiacos poolfinaalis Moskva CSKA, keda mullu võideti dramaatilises finaalis Printezise viimase sekundi viskega. Teises poolfinaalis on vastamisi Hispaania suurklubid Madridi Real ja Barcelona.