Manchester City suutis 1:0 üle olla Wiganist. Võiduvärava autoriks oli 83. minutil Carlos Tevez.

Londoni Chelsea alistas kindlalt 3:0 Fulhami. Tervelt kahe värava eest hoolitses vanameister John Terry (43. ning 71. minut). Chelsea viis 30. minutil juhtima David Luiz.

Manchester United ei suutnud West Ham Unitedi vastu enamat 2:2 viigist. West Ham läks kohtumist 17. minutil Ricardo Vaz Tê väravast juhtima. 31. minutil viigistas mänguskoori Valencia. 55. minutil haaras West Ham taas eduseisu, kui täpne oli Mohamed Diamé. ManU viigivärava eest hoolitses Robin van Persie.

ManU jätkab kindlalt esikohal. Neil on 33 vooruga kirjas 81 punkti. City järgneb 68 punktiga. Chelsea tõusis võiduga tabeli kolmandale kohale, edu vooru enam pidanud Londoni Arsenali ees on punkt (Chelseal 61, Arsenalil 60 punkti).