Mäng kulges väga tasavägiselt ja palju polnud puudu, et selgelt favoriidiseisuses olev Eclex oleks märksa nooremate käest kaotuse saanud. Avapoolaja võitis Eclex 39:36. Kolmanda veerandaja alguses vahetus liider mitmel korral, ent siis suutis Eclex väikese vahe sisse mängida ja võitis veerandaja 59:55. Neljas veerandaeg oli tõeline põnevuslahing, kui kolm minutit jäi mängida, oli Audentes juhtimas 72:69. 1.30 enne mängu lõppu oli Audentes peal 74:75, ent siis tõid Heila Rosenfedti ja Mirjam Nikolai punktid Eclexile siiski raske võidu.

Võitjatele tõi Mirjam Nikolai 22 punkti, Heila Rosenfeldt lisas 18 punkti, 6 korvisöötu ja 7 lauapalli. Audentese resultatiivseim oli 16 punkti ja 13 lauapalliga Trine Kasemägi, Birgit Piibur lisas 15 punkti ja 7 söötu.

Kohtumise avaveerandil vigastas hüppeliigest Eclexi algviisiklane Annika Köster, kes pidi mängu pooleli jätma.

Kolme võiduni mängitava seeria teine kohtumine peetakse esmaspäeval kell 17.00 Audentese spordihoones.