Lakersil on kaks mängu enne põhiturniiri lõppu kirjas 43 võitu ja 27 kaotust. Ainuke konkurent kohale, Utah Jazz jätkab 42 võidu ja 28 kaotusega.

Lakers alustas viimast veerandit 5-punktilisest kaotusseisust ning oli seitse minutit enne kohtumise lõppu üheksaga taga. Kobe Bryanti kaheksa järjestikust punkti tõid tabloole aga viiginumbrid ning tasavägises lõpus suudeti võtta ülioluline võit.

Bryant, kes terve kohtumise vasaku jalavigastusega võitles, tõi meeskonna parimana 34 punkti. Pau Gasol lisas kolmikduubli - 26 punkti, 11 lauapalli, 10 söötu. Dwight Howardi arvele jäi 28 punkti. Warriorsi eest oli võimsas hoos Stephen Curry, kes tabas kaugviskeid 15/9 ning tõi 47 punkti!

Läänekonverentsi esikoha eest jätkavad võitlust San Antonio Spurs ning Oklahoma City Thunder. Spurs alistas 108:101 Sacramento Kingsi, Thunder oli 106:90 üle Portland Trail Blazersist. Spursil on kaks mängu enne põhiturniiri lõppu 59 võitu ja 21 kaotust, Thunderil 58 võitu ja 21 kaotust.