Kohtumise esimesel veerandil oli Eclex igas elemendis vastasest veidi parem ja võitis tulemusega 26:16. Rapla neiud jätkasid visa vastupanu ning poolajaks oli tiitlikaitsja edu vaid 2 punkti ning kolmanda veerandi esimestel minutitel läks AmEst Rapla punktiga juhtimagi.

Tundub, et see ajas Eclexi „harja veidi punaseks“, sest järgnevate minutitega mängiti jälle turvaline eduseis sisse ning lõpuvile kõlades oli esimene finalist selgunud.

Võitjate edukamatena viskasid Heila Rosenfeldt 18 ja Mirjam Nikolai 17 punkti. AmEst Rapla resulatiivsemad olid Kaia Kosk 18 ning Kerli Haas 15 silmaga.

Kolmapäeval kell 17.30 on teise poolfinaalpaari otsustavas kohtumises vastamisi Audentes SG/Noortekoondis ja Tallinna Ülikool.

Finaalseeria mängitakse kuni kolme võiduni ning esimene kohtumine leiab aset 12. aprillil kell 18.00 Audentese spordihoones.