Bayern alista tänu Bastian Schweinsteigeri teise poolaja iluväravale Frankfurti Eintrachti 1:0 ning nende edu Dortmundi Borussia ees on tervelt 20 punkti. Kunagi varem polnud Bundesligas keegi turniiri sellises faasis tiitlit veel kindlustanud.

Ragnar Klavan ja FC Augsburg pidid tunnistama eelmise hooaja meisterklubi Borussia 4:2 paremust. Augsburg jäi kohtumises 22. minutil Julian Schieberi tabamusest küll kaotusseisu, kuid suutis kahe minutiga (43. ning 44.) tänu Daniel Baierile ja Kevin Vogtile 2:1 juhtima minna.

Teisel poolajal suutis Schieber aga kohtumise viigistada ning Neven Subotici (64.) ning vahetusest sekkunud Robert Lewandowski (90+2.) väravad tõid kodumeeskonnale kindla võidu.

Augsburgil on 28 vooru järel 24 punkti ning edu väljakukkumistsoonis olevate Hoffenheimi ning Greuther Fürth'i ees on vastavalt üks ja 9 punkti.