Tallinna Kalev võttis kohtumises juhtrolli kohe alguses ning võitis avaveerandi 21:11 ja suutis sarnast edu ka poolajani hoida. Kolmandal veerandajal suutis Rapla kaotusseisu viiele punktile vähendada, kuid viimasele veerandile mindi 7-punktilises eduseisus. 5 minutit enne kohtumise lõppu juhtis Kalev veel 74:72, kuid rohkem tallinlased vastaseid lähemale ei lubanud.

Kalevi poolt tõid kuus mängumees kahekohalise punktisumma. Parimana sai 15 punkti kirja Emmanuel Okoye. Mario Paiste ja Raido Roos lisasid 13. Raplale tõi 18 punkti Illimar Pilk, 17 silma lisas Rait-Riivo Laane.

KK Hito lõpetas meistriliiga debüüthooaja kolme võiduga. Ida-Virumaa klubi kaotas avaveerandi Pärnule küll 11:21, kuid suutis poolajaks vahe kolmele punktile vähendada. Kolmanda veerandaja keskel tegi Hito aga 10-0 spurdi ning asus 46:39 juhtima ja enam eduseisu käest ei antudki. Neljandal veerandajal kasvas eduseis 15-punktilisekski ning Hito lõpetas hooaja sarnaselt stardile võidukalt.

Hito parim oli 25 punktiga Siim Laur. Georg Tambre lisas 13, Tõnis Uueküla ning Sander Saare 11 punkti. Augustas Peciukevicius tõi Pärnule 22 punkti ja 10 lauapalli. Tervelt kolm Pärnu mängumeest langesid vigadega pingile.