Seekord kulges kogu mäng võrdsete heitlusena ja võitja selgus alles viimaste minutitega. Punkt-punkti mängus väljus avaveerandist 22:19 eduga Tallinna Ülikooli naiskond. Ka teine veerandaeg kulges äärmiselt tasavägiselt ning poolajaks oli omakorda ühe punktiga (34:33) peal Audentes. Kolmanda veerandaja lõpuks suutsid Audentese mängijad saavutada 56:48 edumaa ning selle seisuga mindi vastu viimasele vaatusele.

Kui kohtumise lõpuni jäi 7 minutit, oli Audentese edu vaid ühepunktiline 60:59, ent seejärel tabas Marie Roosalu kaugviske ja Greeta Üprus suurendas kahepunktiviskest vahet 65:59-le. Tallinna Ülikool pääses veel kahe punkti kaugusele, ent enamaks jaksu polnud ja kokkuvõttes teenis Audentes 69:65 võidu.

Võitjate poolel hiilgas kaksikduubliga Trine Kasemägi visates üleplatsimängijana koguni 30 punkti ja võttes lisaks 14 lauapalli. Teda toetasid Kadri Ann-Lass 17 ja Jane Svilberg 10 silmaga.

Tallinna Ülikooli resultatiivsemad olid Pirgit Püü 18, Kerttu Jallai 16 ja Ashley Wallace 12 punktiga.

Kahe võiduni peetav poolfinaalseeria on viigis 1-1. Otsustav kolmas kohtumine toimub 10. aprillil kell 17.30 Tallinna Ülikooli koduväljakul.
Teises paaris juhib tiitlikaitsja Eclex võitudega 1:0 AmEst Rapla naiskonna vastu. Selle seeria teine kohtumine peetakse 9. aprillil kell 20.00 Audentese spordihoones.