Siena alustas tänast mängu suurepäraselt, pääsedes 14:4 ja 21:8 juhtima. Veerandi lõpuks hoog rauges ja Siena edu vähenes 26:20-le. Suure panuse andis avaveerandil ka Kangur, kes tõi 10 punkti.

Teisel veerandil mängis Siena kiiresti eduseisu maha. Poolaja võitis Avellino 42:41. Kangur sekkus teisel veerandil vaid kolmeks minutiks.

Teist poolaega alustas Avellino kohe 15:3 vahespurdiga ning kasvatas edu juba 57:44-le. Siena kosus veerandi lõpuks ja vähendas vahe 63:58-le. Tähtsat rolli tagasitulekus mängisid ka kaks Kanguri kolmepunktiviset.

Otsustaval veerandil kasvas kodumeeskonna edu taas ligi kümne punktini ning kuigi Siena tegi lõpuminutil meeletu ponnistuse, jõudes korraks punkti kaugusele (70:71), võttis kodumeeskond võidu 75:70. Otsustavaks sai Siena mängija Marco Carraretto eksimus kaugviskel seisul 70:73.

Kangur, kes kukkus lõpuminutil vigadega välja, mängis 28 minutit, viskas 16 punkti (kahesed 1/3, kolmesed 4/7, vabavisked 2/4) ja võttis 8 lauapalli.

Esmaspäeval mängis ka Janar Taltsi koduklubi, Itaalia liiga liider Varese Cimberio. Koduväljakul alistati Rooma ACEA meeskond suurelt 81:58. Talts tegi hea mängu, tuues 19 minutiga 8 punkti, 5 lauapalli, 4 resultatiivset söötu ja pannes 3 kulpi.

Cimberio juhib liigat 20 võidu ja 5 kaotusega. Siena jagab 15 võidu ja 10 kaotusega neljandat kuni kuuendat kohta.