Tarva lisaajast päästnud kolmepunktiviske tabas Maris Laksa kolm sekundit enne lõppu. Lõpusekundil oli kaugviskejoone taga ka Pärnu mees Osvaldas Matulionis, kuid tema vise enam ei tabanud.

Pärnu võitis avaveerandi 23:21, kuid kaotas poolaja napilt 40:43. Tihe punkt-punkti rebimine kestis terve kolmanda ja neljanda veerandaja. Veel kaks minutit enne lõppu juhtis Pärnu 77:75, kuid 1.49 enne lõppu viigistas Anthony Stewart 77:77.

Tarva parimad olid Brandis Raley Ross ja Reimo Tamm 22 punktiga, Pärnul viskas Matulionis 18 punkti, Augustas Peciukevicius lisas 17 ja Kristjan Kitsing 16 silma.

TYCO/Rapla alistas suurelt 95:64 KK Hito. Võitjate parim oli 18 punktiga Illimar Pilk, 14 silma lisas Martin Jurtom. Hito resultatiivseimana viskasid Aleksis Anijärv ja Edvard Trumm 12 punkti.