Avaveerandi võitis TTÜ 14:11. Poolajale mindi kodumeeskonna 26:19 juhtimisel. Viimane veerandaeg algas TTÜ 44:36 eduseisul.

Valga suutis viimasel veerandajal minut enne lõppu vahe vähendada ühele punktile 60:59, kaheksa sekundit enne lõppu oli seis veel 62:61, kuid Kiur Akenpärgi kaks vabaviset kustutasid seitse sekundit enne lõppu sisuliselt külaliste lootused. TTÜ või muretult teha veel kaks viset ning järelejäänud kahe sekundiga valgalased enam palli korvi ei saanud, kuigi Edi Sinadinovic hädaviske ühe käega veel teele saatis.

TTÜ parimana viskaski Akenpärg 14 punkti, Valgal hiilgas Edgars Cunda 15, Joonas Järvelainen 13 ja uus mees Edi Sinadinovic 12 punktiga.

TTÜ kindlustas selle tulemusega liigatabelis neljandat kohta (14 võitu, 13 kaotust), Valga jätkab seitsmendal kohal (12 võitu, 19 kaotust).