Seejuures juhtis Võru esimeses geimis koguni 19:12, kuid TTÜ noppis kaheksa järjestikust punkti, asudes ise 20:19 eduseisu. Suurepärase mängu tegi esimese tempo ründaja Vaido Veek, kelle arvele kogunes 79%-lise rünnakuprotsendi juures 14 punkti (kasutegur +14). Jaanus Nõmmsalu ja Mikk Markus Sihver lisasid võitjatele vastavalt 11 ja 10 silma.

15 punktiga oli Võru parim Andris Õunpuu. Võru ületas ülikoolimeeskonda rünnakul (46%-42%), kuid blokis jäädi punktidega 7-11 alla, vahendab volley.ee.

Reedel kell 19.30 peavad Tartus veerandfinaalseeria teise kohtumise Bigbank Tartu ja Rakvere Fruit Xpress, avamängus võttis 3:0 võidu tiitlikaitsja Tartu. Naistele on sissepääs Tartu Ülikooli spordihoones toimuvale mängule tasuta.