Kalju päästis vanameister Tarmo Neemelo, kes palli 88. minutil Paide meeskonna väravavõrku saatis.

75. minutil oli Paidel võimalus ka oma kolmas värav lüüa, kuid Kalju väravavaht Vitali Teleš tõrjus Andre Mägi löögi.

Väravad: 19. Lauri Varendi, 39. pen. Andre Mägi - 33., 44. Hidetoshi Wakui, 88. Tarmo Neemelo

Sillamäe Kalev oli 2:1 üle Narva Transist. Sillamäe meeskond läks kohtumist Vjatšeslav Zahovaiko ning Kassim Aidara väravatest juhtima. Narva värava lõi 90. minutil Irie.

FC Flora alistas ülikindlalt Tallinna Kalevi 4:1. Meeskonna eest lõi kaks väravat Rauno Alliku. Sander Post, kes 60. minutil Flora 2:0 juhtima viis, oli sunnitud minutid hiljem punase kaardi tõttu väljakult lahkuma. Flora neljanda värava lõi 90. minutil Andre Frolov.