Kohtumine algas tasavägiselt. Avaveerandi võitis Tarvas 21:19, kahepunktilise eduga läksid läänevirulased ka poolajale. Tarvas suutis kolmandal veerandajal edu veelgi kasvatada ning viimast perioodi alustati 8-punktilises eduseisus.

TTÜ alustas viimast veerandit aga südilt ning 3 minutit enne kohtumise lõppu oli seis viigis 62:62. Järgmise kahe minutiga viisid Maris Laksa ning Brandis Raley-Ross Tarva 7 peale, kuid Kiur Akenbärgi hull kolmene vähendas vahet ning viimastel rünnakutel oli TTÜ-l võimalus ka mäng lisaajale viia, kuid pallid sisse enam ei kukkunud.

Tarva parim oli 15 punktiga Maris Laksa, Reimo Tamm lisas 14, Raley-Ross 10. TTÜ parim oli 17 punktiga Kristjan Makke.

TYCO Rapla alistas Valga Maks&Moorits meeskonna kindlalt 83:71. Seejuures juhiti kolmanda veerandaja lõpus juba 22 punktiga.

Rapla poolelt viskasid vähemalt 14 punkti tervelt viis mängumees. Rait-Riivo Laane panustas 19 punkti ja 6 sööduga. Illimar Pilk lisas 16, Martin Paasoja, Martin Dorbek ja Andre Pärn 14. Valga parim oli 19 punkti ja 9 lauapalliga Edgars Cunda, Heiko Rannula lisas 16.