Tallinna Ülikool läks avaveerandil 7:0 mängu juhtima. Eclex tuli aga kiirelt järgi ja veerandi lõpuks oli seis 18:16 ülikooli naiskonna poolt vaadatuna.

Teisel veerandil jätkus tasavägine heitlus, kuni ühel hetkel Eclex murdus. Tallinna Ülikool sai sellest hoogu juurde võites veerandi 19:10 ja poolaja 37:26.

Teine poolaeg jätkus kodunaiskonna domineerimisel. Eclexil oli raskusi oma tavapärase mängurütmi leidmisega. Kerttu Jallai viimase sekundi tabavast kaugviskest kasvas Tallinna Ülikooli edu kolmanda veerandaja lõpuks 17 punktini.

Viimasel kümnendil suutis tiitlikaitsja Eclex aktiivse kaitsega jõuda korra juba 10 silma kaugusele, kuid Tallinna Ülikooli head hoogu ei õnnestunud täna pidurdada. Kohtumise lõppedes näitas tabloo numbreid 75:58 ülikooli naiskonna kasuks.

Võitjate poolel tegi Kerttu Jallai kaksikduubli 23 punkti ja 11 lauapalliga. Ashley Wallace lisas 16, Pirgit Püü 15 ja Nele Laurimaa 10 silma.

Eclexi parimad olid Annika Köster 17, Laina Mesila-Kaarmann 13 ja Heila Rosenfeldt 11 punktiga.

Tallinna Ülikooli peab oma järgmise mängu kodusaalis reedel kell 17.30 AmEst Rapla vastu.

Eclexil sõidab nädalavahetusel Riiga,kus kohtub laupäeval kell 20.00 Riia TTT juuniorite ja pühapäeval kell 18.30 Riia TTT naiskonnaga.