Dunav 8806 ridades Merike Anderson ja Neftochimic 2010 naiskonnas Viive-Kai Rebane. Karikavõitjaks tuli Andersoni koduklubi tulemusega 87:69.

Dunav alustas kodusaalis kindlalt ja võitis avaveerandi 24:15. Poolajaks oli Andersoni naiskonna edu suurenenud veelgi 54:39.

Teine poolaeg kujunes tasavägisemalt. Neftochimic kaotas kolmanda veerandaja vaid 4 punktiga ning võitis viimase kümnendi 1 silmaga.

Dunavi võimas esimene poolaeg, aga tagas neile kindla edumaa ja võidu tulemusega 87:69.

Merike Anderson mängis 35 minutit, viskas 17 punkti, andis 4 resultatiivset söötu ja võttis 3 lauapalli.

Viive-Kai Rebane sai mängida 27 minutit, viskas 9 punkti, blokeeris 1 viske, võttis 1 vaheltlõike, andis 1 korvisöödu ja võttis 4 lauapalli.