Pasvalys Pieno zvaigzdesi 92:86 lisaajavõit võõrsil Utena Juventuse üle tähendas Tarvase jaoks, et Balti liiga veerandfinaali pääsemiseks tuleb reedel koduplatsil Juventus alistada vähemalt 8 punktiga. Kohtumisest teeb otseülekande Delfi TV.

Valgas võitis Tarvas ise poolaja 31:27, kuid kaotas seejärel kolmanda veerandi 10:20. Valga parim oli endine Rakvere mees Raitis Grafs, kes tõi 20 punkti ja 13 lauapalli. Valga värske serblasest täiendus, 27aastane kuulsa nimega tagamees Sasha Djordjevic lisas 17 punkti. Rakvere parim oli 21 punktiga Reimo Tamm.

Tarvas hoiab koduliigas 17 võidu ja 5 kaotusega põhiturniiril kolmandat kohta, Valga tõusis 10 võidu ja 15 kaotusega viiendaks.

Balti liigas on mängud lõpetanud Pienol enne reedest Rakvere-kohtumist võite-kaotusi 4-2, Juventusel 4-1, Tarvasel 3-2. Et alagrupis teiseks tõusta, peab Tarvas võitma reedel Juventust vähemalt 8, esimeseks kerkimiseks 19 punktiga.

Juhul, kui Juventus võitnuks Pienot, piisanuks Tarvasel reedel Juventuse vastu ükskõik millisest võidust, kusjuures vastane olnuks juba kindlustanud alagrupi esikoha.

Seejuures juhtis Juventus teisipäeva õhtul Pieno vastu kolmandal veerandajal 8 punktiga ja normaalaja viimasel sekundil ei tabanud Darrick Leonardi vise, mis toonuks võidu.