Nädala eest Itaalia karika võitnud Siena tegi küll võimsa lõpuspurdi, kuid mängu päästa ei õnnestunud. Veel 35. minutil oldi 15 punktilises kaotusseisus 46:61, normaalaja lõpusekunditel seisti aga silmitsi võimalusega jõuda 74:74 viigini. Kuid Viktor Sanikidze olulisel vabaviskel eksis.

Kangur sai mänguaega 19 minutit, mille jooksul tõi 4 punkti, võttis 2 lauapalli ja tegi ühe vaheltlõike. Küll oli kaugvisetel Kanguril sihik paigast ära, mööda läksid kõik viis kolmest.

Üleplatsimees kerkis kaotajate leeris 30 punktiga Bobby Brown, võitjate poolel tegi 27 punktiga hiilgemängu Kanguri ja Janar Taltsi mullune klubikaaslane Varese Cimberiost, horvaat Rok Stipcevic. Scavolini mängujuht teenis suisa 20 vabaviset, millest realiseeris 19. Sealt siis lõviosa punkte.

Vaata kohtumise lühikest videokokkuvõtet SIIT!