Tartu särgis tegi hooaja parima mängu Eivo Žuravljov, kelle arvele kogunes 29 punkti, seejuures oli diagonaalmängija kasutegur suurepärane +23. Robert Täht lisas tartlaste kontosse 15 ja Priit Luik 11 punkti, kirjutab volley.ee. Eile Kuressaares Tallinna Selveriga kohtunud Pärnu klubi parim oli 21 punkti kogunud Andrus Raadik, Siim Põlluäär toetas võistkonda 13 punktiga.

Vastuvõtul (76%-69%) Pärnust kindlam olnud Tartu ületas vastaseid ka rünnakul (50%-44%) ja blokipunktide arvestuses (11-6).

Valio Võru Võrkpalliklubi ei suutnud seni saavutatud kahele võidule lisa teenida, kui võõrsil kaotati tasavägise mängu järel 2:1 eduseisust 2:3 (-24, 22, 24, -22, -12) Jelgava/Biolarsile. Andris Õunpuu tõi üleplatsimängijana 25 punkti (efektiivsus +14), Karl Jaani ja Kaur Koiduste lisasid vastavalt 20 ja 12 punkti. Läti karikavõitja parim oli 21 punkti kogunud Artjoms Vascenkovs. Võru ületas lätlasi nii vastuvõtul (84%-66%) kui rünnakul (39%-38%), kuid blokipunktid olid Jelgava kasuks (14-7).

TTÜ lõpetas põhiturniiri neljanda järjestikuse võiduga, mis saavutati kodusaalis numbritega 3:0 (18, 22, 18) Rakvere Fruit Xpressi vastu. Mart Tiisaar ja Denis Sintov tõid ülikoolimeeskonnale vastavalt 16 ja 12 punkti, Rauno Tamme arvele kirjutati Rakvere poolel 14 punkti. Rakverel kujunes paremaks vastuvõtt (65%-55%), kuid rünnakul (43%-62%) ja blokis (3-12) jäädi pealinna meeskonnale selgelt alla.

Selgusid veerandfinaalide paarid

TTÜ kindlustas tänase võiduga turniiritabeli kolmanda ja Bigbank kuuenda koha. Nimetatud võistkonnad lähevad vastamisi ka veerandfinaalis.

Teistes paarides kohtuvad Pärnu ja Ozolnieki/Poliurs, Selver ja Daugavpilsi Universitate ning Riia Lase ja Jelgava Biolars. Veerandfinaalid toimuvad järgmisel- ja finaalturniir ülejärgmisel nädalal.