Kohtumisele tehtavaid panuseid jälginud arvutiprogrammid hakkasid 2011. juuni õhtul ühel hetkel märku andma. Olgugi, et kohtumise lõpuni oli jäänud vaid mõned minutid ning Nigeeria juhtis 4:0, panustati veel ühele väravale.

Mängu normaalaeg lõppeski 4:0 seisul, kuid kohtunik otsustas üleaega lisada tervelt kuus minutit. Kohtumise lõpul määras vilemees argentiinlastele penalti, sest Nigeeria mängumees mängis karistusalas palli käega. Selleks hetkeks käis aga juba kohtumise 98. mänguminut. Ka kordused näitasid, et nigeerlase käed olid hoopis selja taga ning pall puutus ainult reit.

Argentiina realiseeris värava, kohtumine lõppes Nigeeria 4:1 võiduga ning panustajad said hulga raha.

Kohtumise vilemeheks oli Ibrahim Chaibou, nüüdseks 46-aastane aafriklane, kes on AP andmetel üks enim uuritud kohtunikke ning vähemalt viis tema vilistatud kohtumist on hetkel kokkuleppemängu kahtluse all. Mees ise on kõiki süüdistusi eitanud.