Liepaja alustas avaveerandit 15:2 spurdiga, kasvatades poolajaks oma edu 17 punktiliseks. Eclex oli hädas lätlannade hea viskehoo pidurdamisega lastes endale visata 7 kolmepunktiviset. Lisaks tabas Liepaja kaheseid 55% täpsusega.

Pikemalt mõtlemispausilt tagasi tulles hakkas Eesti meister naiskond kaitses agressiivselt peale käima tekitades sellega vastastele segadust ning vähendades vahe 8 punkti peale.

Viimane veerandaeg kujunes oodatult põnevaks. 7 minutit enne kohtumise lõppu läks Eclex Mirjam Nikoli tabavatest vabavisetest esmakordselt mängu juhtima. Peale seda ei andnud Jaanus Levkoi hoolealused enam juhtohjasid käest. Tasapisi oma edu kasvatades võideti kohtumine lõpuks koguni 13 silmaga.

Üleplatsimängijana viskas Mirjam Nikolai 22 punkti ja võttis 10 lauapalli. Laina Mesila- Kaarmann lisas 19 ja Annika Köster 17 silma.

Liepaja resultatiivseim oli 21 punktiga Kristina Cirsa.

Teises eilses mängus alistas Audentese SG Noortekoondis 77:53 Läti U16 koondise.

Eclexi järgmine Ühisliiga mäng on juba homme Läti U16 koondise vastu Audentese spordihallis algusega kell 14.00, millele järgneb (16.00) Audentese ja Liepaja mäng.