Cramo võitles avaveerandil seitsme mehega mängides kätte ülisuure 32:12 eduseisu. Poolajavileks kasvatas Cramo edunumbrid juba 55:21-le. Teisel veerandil mängis esimesed viis minutit ka vigastuspausilt naasnud Rait Keerles. Kolmanda veerandi lõpuks oli Kalev/Cramo eduseis 79:48 ja mängu lõpuks särasid tablool numbrid 95:62.

Tyshawn Abbott ja Gary Wilkinson tõid võitjatele mõlemad 22 punkti. Kalevi nooremad mängumehed andsid võitu samuti korraliku panuse - Martin Dorbek ja Kristo Mangelsoo viskasid 9 punkti, Toomas Raadik kogus kaheksa punkti ja  kümme lauapalli. 17 minutit mänginud Rait Keerlese kontosse kogunes 3 punkti ja 7 lauapalli. Meistriliigat juhib 20 võiduga TÜ/Rock. Kalev/Cramol on nüüd 16 võitu (+4 kaotust), Rakvere Tarval 15 võitu (+3 kaotust). Kaheksanda koha meeskonnal Tallinna Kalevi kontos on 4 võitu ja 16 kaotust.