Avaveerandit kontrollis tiitlikaitsja Eclex ning enne pisikest mõtlemispausi juhtis tulemusega 27:16. Teisel kümnendil sai aga hea hoo sisse Rapla naiskond võites veerandaja 23:18. Poolajale mindi seisul 45:39 Eclexile.

Kolmanda veerandaja algul suutsid Jaanus Levkoi hoolealused kasvatada vahe 10 punktiliseks. Rapla neiud püsisid usinalt kannul ning 2 minutit enne veerandaja lõppu jõudsid Kaia Kose tabanud viskest ühe punkti kaugusele! Kolmas veerand lõppes Eclexi juhtimisel 58:54. Viimasel kümnendil pani mullune Eesti meister oma kogemused lõpuks maksma ja tegi 26:4 spurdi.

Võitjate resultatiivseim oli terve kohtumise platsil viibinud Mirjam Nikolai 22 punktiga. Annika Köster ja Laina Mesila-Kaarmann tegid mõlemad kaksikduubli, vastavalt 18 silma ja 16 lauapalli ning 18 silma ja 10 lauapalliga.

AmEst Rapla naiskonnas tegi Kerli Haas samuti kaksikduubli 22 punkti ja 11 lauapalliga. Kaia Kosk lisas 18 silma.