Mäng püsis tasakaalus vaid avaveerandil, mille võitis kodumeeskond 19:17. Poolajavileks pääses Sassari juba 47:33 juhtima. Eriti õnnetult algas Siena jaoks kolmas veerand, kus esimese seitsme minutiga visati vaid 2 (!) punkti vastaste 18 vastu. Kolmanda veerandi lõpuks oli Sassari eduseis kasvanud juba 28-le punktile (74:46) ja mäng oli tehtud.

Kangur, kes sai mänguaega avaveerandi lõpus ning teisel ja neljandal veerandil, viskas 22 mänguminutiga 8 punkti (kolmesed 2/6, kahesed 1/1), võttis 2 lauapalli ja andis 2 resultatiivset söötu.

Sassaril on nüüd tabelis 12 võitu ja 3 kaotust, mis annab Janar Taltsi koduklubi Varese Cimberio (13-2) järel teise koha. Sienal on koos Cantuga 11 võitu ja 4 kaotust.

Tänasele mängule andis veelgi kaalu juurde asjaolu, et tänasega läksid lukku karikavõistluste TOP 8 turniiri asetused. Siena kaotus kukutas nad teiselt tabelikohalt kolmandaks ning see tähendab, et karikavõistluste veerandfinaalis minnakse kokku Reggio Emilia Trenkwalderi meeskonnaga.

Varese Cimberio vastane veerandfinaalis on Euroliiga tasemel meeskond Milano EA7 Emporio Armani.