Prienai oleks mingigi edasipääsulootuse säilimiseks pidanud oma eilset vastast nüpeldama koguni 28-silmaga, kuid läks väheke teisiti. Ukrainlased vaiutasid kohe gaasi põhja ja otsustasid mängu saatuse sisuliselt 51:35 eduga lõppenud avapoolajaga.

Eesti korvpallikoondise liider sai EuruCup sarja viimaseks jäänud kohtumises väljakule 26 minutiks ning kogus 5 punkti (kahepunktivisked 2/7, kolmepunktivisked 0/3, vabavisked 1/2), 7 lauapalli, 1 resultatiivset söötu ja 1 kulbi, vahendab Basket.ee.

Kaotusest hoolimata sai Eesti koondise üks liidritest hindamatuid kogemusi, kui kuue kohtumisega pääses ta Euroopa tugevuselt teises korvpallisarjas väljakule keskmiselt 25 minutiks ning kogus 10,7 silma ja 5,2 lauapalli kohtumises.