Kohtumine möödus tasavägiselt kuni esimese veerandi keskpaigani. Seejärel oli Atyrau meeskond mitmel järjestikusel rünnakul resultatiivne ning vahe kärises veerandi lõpuks kümnepunktiliseks (25:15).

Teisel veerandajal oli mäng palju tasavägisem, kuid vastaste varasemalt kättevõidetud edu ei tahtnud kuidagi sulada ning nad juhtisid poolaja lõppedes 39:27.

Teisel poolajal püsis vahe pidevalt 10 punkti kandis. Ükskõik, kui palju TTÜ mehed ei proovinud, ei suutnud nad mängu enda kasuks pöörata ning Kasahstani meeskond hoidis kontrolli kuni lõpuni enda käes, võites kohtumise 81:73, kirjutab basket.ee.

TTÜ punktide eest hoolitsesid peamiselt kaks meest – Kiur Akenpärg ja Mooses Kaja, kes tõid vastavalt 26 ja 18 punkti. Barsy parim oli 17 punktiga Vadym Matukevich. Fredrick II Zambalist lisas 16, Dmytro Diatlovskyi 12, Edgaras Zelionis 11 ning Andrey Endropov 10 silma.

TTÜ-l on nüüd turniiritabelis üks võit kaheksast mängust, Barsyl 3 võitu ja 3 kaotust.