Eesti koondise kapteni arvele jäi 36 minutiga 15 punkti, 2 vaheltlõiget, 2 korvisöötu ning 5 lauapalli. Bulgaaria liigas 2. kohta hoidvale Dunav 8806 naiskonnale oli see viies järjestikune võit. Kokku on käesoleval hooajal saadud kuus võitu ja üks kaotus.

Saksamaa liigas oli võidukas ka Mailis Pokki koduklubi BG 89 Avides, alistades Oberhauseni skooriga 76:60. Mailis Pokk viskas 11 minutiga 5 punkti. Viie võidu ja viie kaotusega asetseb BG 89 Avides Saksamaal 7. kohal.

Samas Saksamaa liigas palliva Liisi Sokmani klubi Bamberg kaotas Heli Girls naiskonnale 54:75.
Eestlanna sai mängida 13 minutit, viskas 3 punkti, võttis 3 lauapalli ja andis 1 resultatiivse söödu. Bamberg on Saksamaa liigas kahe võidu ja kaheksa kaotusega 10. kohal.

Prantsusmaa NF1 liigas mängiva Triin Teppo koduklubi BC Saint Paul Reze oli parem Argentonniases Thouars B 79 klubist seisuga 68:63.