Mängu skoori avas 23. minutil Barcelona keskkaitsja Gerard Pique. Vaid kaks minutit hiljem suunas Messi palli väravasse ja tegi seisuks 2:0. Poolajale mindi juba Kataloonia klubi kolmeväravalises eduseisus, sest 45. minutil oli täpne Adriano Correia.

Teisel poolajal suurendas Barcelona edu veelgi, kui Cesc Fabregas 57. minutil seisuks 4:0 tegi.

Bilbao ainus rõõmsam hetk antud mängus oli 65. minutil, mil Ibai Gómez palli vahelduseks ka Barcelona väravavõrku lõi.

Oma teise värava lõi Messi 70. minutil, tehes lõppseisuks 5:1. Argentiinlane on löönud sel kalendriaastal 84 väravat, Gerd Mülleri 1972. püstitatud rekordist lahutab teda nüüd vaid 1 tabamus.

Barcelona on saanud La Ligas 14 mänguga 13 võitu ning teinud 1 viigi. Teine on tabelis Madridi Atletico 34 ja kolmas Madridi Real 29 punktiga. Bilbao Athletic asub 15 punktiga 14. kohal.