Esimesel poolajal oli initsiatiiv ja kerged edunumbrid Lietuvos rytase käes. Heas hoos oli Renaldas Seibutis, kes viskas lõpuks üleplatsimehena 25 punkti ja andis 6 resultatiivset söötu. Poolaeg rytasele 46:43.

Žalgirisel oli teisel poolajal siiski käik varuks ning võit saadi suhteliselt kindlalt 90:79. Nende tulemuslikum oli 20 punktiga Marko Popovic, kahekohalise punktisummani jõudis veel neli mängijat.

Leedu liigas on nüüd veel vaid kaks kaotuseta meeskonda, lisaks Žalgirisele püsib puhaste paberitega Siim-Sander Vene koduklubi Prienai Rudupis. Žalgiris on kolmes liigas - Euroliigas, VTB Ühisliigas ja Leedu liigas võitnud senisest 16 mängust 14. Tuleb tõdeda, et hispaanlasest peatreener Juan Plaza on pannud Žalgirise kadestamisväärselt hästi mängima.

Vaata kohtumise Lietuvos rytas - Žalgiris valitud momente ning sõnavõtte pressikonverentsilt: