Läinud öösel pidi Wizards tunnistama San Antonio Spursi 92:118 paremust. Võitjate parimana viskas Boris Diaw 16 punkti, Tiago Splitter kogus 15 punkti ja 12 lauapalli ning Tony Parker 15 punkti. Spursile oli see neljas järjestikune võit.

Wizards on NBA ajaloos 12. meeskond, kes alustanud hooaega 12 kaotusega, New Jersey Netsi rekordist lahutab neid veel kuus kaotust.

NBA ajaloo ühe ülekaalukama avapoolajavõidu sai Oklahoma City Thunder, kes juhtis vaheajaks 40-punktiga ning võttis lõpuks 114:69 võidu. Kevin Durant oli võitjate parim 18 punktiga, Russell Westbrook kogus 12 punkti ja 11 korvisöötu.

Tegemist oli NBA ajaloo paremuselt viienda suurima avapoolajaeduga. Rekord kuulub Golden State Warriorsile, kes 2. novembril 1991 juhtis vaheajaks Sacramento Kingsi vastu 88:41.

Üks kohtumine läks ka lisaajale. Brooklyn Nets sai jagu linnarivaalist New York Knicksist tulemusega 96:89. Võitjate parimana viskas Brook Lopez 22 punkti ja võttis maha 11 lauapalli, Deron Williams lisas 16 puntki ja 14 korvisöötu. Knikcsi edukaim oli Carmelo Anthony 35 punkti ja 13 lauapalliga, Tyson Chandler lisas 28 punkti ja 10 lauda.

Milwaukee Bucks tuli välja 27-punktilisest kaotusseisust ja võitis Chicago Bullsi 93:92 ning lõpetas ühtlasi oma üheksamängulise kaotusteseeria. Teisel poolajal tegi Bucks 31-4 vahespurdi, neljandal veerandajal viskasid nad 30 punkti Chicago 12 vastu. Bucks polnud Chicagost jagu saanud alates 2010. aasta 6. aprillist.