Prienai tegi asjad selgeks teise veerandiga. Avaveerandi võitis Leedu klubi 21:17, poolajaks juhiti juba 51:34. Nymburk vähendas enne viimast veerandit vahe küll üheksale, kuid enamaks suutelised poldud.

Siim-Sander Vene viibis platsil 23 minutit, tõi paremuselt kolmandana 13 punkti (2pv 7/2, 3pv 5/2, vv 4/3), võttis 3 lauapalli, jagas 2 söötu ja tegi 1 vaheltlõike.

Prienai tõusis A-alagrupis seni kaotuseta olnud Nymburki kõrvale, mõlemal meeskonnal on kirjas 2 võitu ja 1 kaotus.

Hästi komplekteeritud Nymburk teeb sel hooajal kaasa ka VTB Ühisliigas, kus kuuest mängust on meeskonnal tabelis kaks võitu. Nymburki koosseisu kuulub 5 välismaalast, neist 3 ameeriklast. Tagasi kodus on ka tšehhide NBA karastusega tagamängija Jiri Welsch.