Siena alustas mängu hästi, võites avaveerandi 21:17 ning juhtides poolajal 39:34. Teisel veerandil tõi Kangur ühel hetkel 7 punkti järjest, tabades väljakult kaugviske, keskpositsioonilt ning kaks vabaviset. Kolmanda veerandi keskpaigaks kasvatas Siena eduseisu 14 punkti peale, kuid sealt edasi sammus Alba kindlalt järele.

Viis minutit enne mängu lõppu jõudiski Alba järele ning minut hiljem juhtis 69:66. Siis tabas Kangur oma kolmanda kolmese ning viigistas kohtumise. Veel kaks minutit enne lõppu juhtisid sakslased 73:70, kuid Siena suutis taas viigistada, kui kaugviske tabas Tomas Ress. Pool minutit enne lõppu kindlustas Sienale eduseisu Daniel Hackett ning kaks korda aja maha võtnud Alba enam korvini ei jõudnud.

Kangur tegigi perfektse mängu, tabades kõik visked - ühe kahepunktiviske, 3 kolmepunktiviset ja 2 vabaviset. Eestlane lisas ka 3 söötu, 2 vaheltlõiget ja 1 laua. Meeskonna parim oli taas Bobby Brown 21 punktiga, Hackett lisas 12.

Siena sai kirja kolmanda võidu kolme kaotuse kõrvale ning asub B-alagrupis kindlalt kolmandal kohal.