Kohtumise 44. minutil sooritas Messi karistusala joonelt pealelöögi, mis ei olnud just kõige tugevam. Mallorca väravavaht suutis aga mööda maad tulnud palli halva üllatusena näppude vahelt läbi lasta. Poolaja võitis Barcelona 3:0, lisaks Messile olid täpsed Xavi (28. minutil) ning Tello (45. minutil).

Teise poolaja esimese veerandtunniga lõi Mallorca kaks väravat tagasi ja mängu tekkis taas pinge. Barcelona kasuks otsustas kohtumise teada Messi, kes 70. minutil vormistas lõppskoori. Ühtlasi tähendas see legendaarse Pele ühe kalendriaasta sees löödud väravate rekordi löömist. Brasiillase rekord oli 75 väravat, Messil on nüüd koos 76 tabamust ja võimalus rekordnumbreid veel kasvatada.

Barcelonal on liigatabelis 31 punkti ja edu  Madridi Atletico ees 3 punkti. Atletico alistas täna 2:0 Getafe.