Kohtumise 21. minutil läksid külalised Steven Caulkeri väravast juhtima ning edu püsis üsna pikalt. Alles 65. minutil lõi Sergio Agüero 1:1 viigivärava. Võidu kindlustas City´le 88. minutil Edin Džeko. Bosnialane vahetati mängu 73. minutil Carlos Tevezi asemel.

City tõusis 25 punktiga liigatabelis teisele kohale, linnarivaal Manchester Unitedil on punkte 27.

Eelinfo:

City poolel peaksid koosseisu naasma vigastusest taastunud Joleon Lescott, Maicon ja David Silva. Micah Richards, James Milner ja Jack Rodwell seevastu täna mängukõlblikud pole.

Tottenhami peatreeneril Andre Villas-Boasele jagub mõtteainet, sest Mousa Dembele, Scott Parker, Benoit Assou-Ekotto ja Younes Kaboul on vigastustega väljas. Samuti peab Villas-Boas otsustama, kas jätkata väravasuul Brad Friedeliga või asendada ameeriklane suvel hangitud Hugo Lloris`ga. Emmanuel Adebayor võib endise koduklubi vastu kuuluda esmakordselt sel hooajal algkoosseisu.