Esimese poolaja võitis Baltai 44:40. Kohtumise teisel poolel Kalev end enam üllatada ei lasknud, võites selgelt nii kolmanda kui veerandi ning ühtlasi kogu kohtumise 90:74.

Kalevi suurib korvikütt oli Gary Wilkinson 20 punktiga. Gert Dorbek lisas 16 ja Tanel Sokk 15 punkti. Bamba Fall viskas 11 silma ja kogus 9 lauapalli. Vidmantas Sragauskis oli Baltai edukaim 17 punktiga.

Järgmise kohtumise peab Kalev/Cramo Balti liigas teisipäeval, mil kodusaalis võõrustatakse Valmierat (2 võitu, 1 kaotus).

TTÜ, kes mängis võõrsil Ventspilsiga, sai kirja 54:67 kaotuse. Andrew Arnold oli TTÜ parim 22 punktiga, Erik Keedus lisas 12 punkti ning võttis 11 lauapalli.

Ka Rapla ei suutnud Šiaulai vastu võõrsil midagi - eestlased pidid tunnistama leedukate 106:63 paremust. Raido Ringmets tõi Raplale 12 punkti.

Eesti meistriliigas oli täna üks mäng, kus Tallinna Kalev alistas võõrsil KK Hito 68:61.