Nn. kuldse geimi võitis Soome meister 15:10 ja kindlustas endale pääsu järgmisse ringi. Viimane geim kulges soomlaste poolt vaadatuna järgmiselt: 1:1, 4:1, 4:3, 7:3, 7:6, 8:7, 12:7, 12:9, 13:9, 13:10, 14:10, 15:10. Niisiis murdus Selver lõplikult seisult 8:7, kui kaotas viis punkti järjest, vahendab volley.ee.

Võõrustajatest tõi Elviss Krastinš 18 (rünnakuprotsent 50), Olli Kunnari 13 (52%), Ansis Medenis 12 (46%) ja sajaprotsendiliselt löönud (6-st 6) Anssi Vesanen samuti tosin punkti.
Külalistest kogus Martti Juhkami 10 (41%), Argo Meresaar 8 (41%), Kristjan Õuekallas 8 (36%), Timo Tammemaa 4 (43%) punkti.

Samas sarjas pääses edasi veel teinegi Soome klubi. Tampere Isku kaotas Sofia Levskile Bulgaarias 1:3, võitis aga kodumaal 3:0 ja lisageimi 15:5. Sten Kruuda tõi kaheksa punkti, mängu vilistas tallinlane Tiit Kõiv. Bulgaarlased jätsid koju peaaegu terve põhikuuiku.

Soome meistriliigas tegi täna tugeva partii Loimaa Hurrikaani ründaja Eerik Jago, tuues kolm-null võidumängus KoVe üle meeskonna parimana 16 punkti.