Barcelona oli 8. minutiks Jordi Alba ning Cristian Dello väravatest 2:0 juhtimas. Lionel Messi lisas 10 minutit hiljem veel skoori ning tundus, et mäng on tehtud.

Kuid Pizzi penalti 26. minutil ning Alejandro Bergantiños García tabamus 37. minutil vähendasid Deportivo kaotusseisu. Messi teine tabamus saatis Barcelona poolajale siiski 4:2 eduseisus.

47. minutil vähendas Pizzi taas kaotusseisu ning 49. minutil teenis Barcelona mängumees Javier Mascherano punase kaardi. Messi kolmas värav 77. minutil viis Barcelona juba 5:3 ette, kuid Alba suutis kaks minutit hiljem omavärava lüüa. Coruna siiski ülekaalu ära kasutada ei suutnud.

Messi jaoks oli tegemist juba 21. kübaratrikiga Barcelonas.

Barcelona asub Hispaania meistriliigas esikohal, olles 8 vooruga võitnud 7 ja viigistanud 1 kohtumise.