Juba 6. minutil asus Eesti Ilja Antonovi löögist juhtima, kuid peatselt Matti Klinga viigistas seisu. Poolaeg ja ka mäng lõppeski seisul 1:1, vahendab Eesti Jalgpalli Liidu koduleht.

Järgnes penaltiseeria, mis kujunes ootamatult lühikeseks, kuna Henri Anieri ja Ilja Antonovi löögid tõrjus Soome väravavaht ning Maksim Podholjuzin lõi latti. Soome löögid lendasid aga Eesti väravasse.

Teises tänases mängus kohtuvad Läti ja Leedu.

EESTI - SOOME 1:1 (1:1), pen. 0:3

Väravad: 5. Ilja Antonov - 7. Matti Klinga
Hoiatused: 65. Marek Kaljumäe - 65. Juho Lehtonen, 78. Joel Pohjanpalo, 87. Lum Rexhepi
Mängujärgsed penaltid: Joel Pohjanpalo 0:1, Henri Anier (tõrjus), Kalle Kauppi 0:2, Maksim Podholjuzin (latti), Antti Mäkijärvi 0:3, Ilja Antonov (tõrjus)

Eesti: 1-Marko Meerits, 2-Maksim Podholjuzin, 3-Aleksei Jahhimovitš, 4-Karol Mets, 5-Elvis Liivamägi (46. 13-Aleksandr Kulinitš), 6-Marek Kaljumäe (89. 14-Martin Kase), 7-Stanislav Goldberg, 8-Ilja Antonov, 9-Henri Anier, 10-Albert Taar, 11-Martin Tšegodajev (73. 16-Karl Mööl).
Varus: 12-Mait Toom, 13-Aleksandr Kulinitš, 14-Martin Kase, 15-Reio Laabus, 16-Karl Mööl, 17-Andreas Raudsepp, 18-Rauno Alliku.

Soome: 1-Walter Viitala (60. 12-Jesse Joronen), 2-Atte Hoivala, 5-Thomas Lam (46. 4-Lum Rexhepi), 6-Kalle Kauppi, 7-Kobin Lod (67. 17-Solomon Duah), 9-Juho Lehtonen (67. 18-Antto Hilska), 11-Joel Pohjanpalo, 14-Patrick O'Shaughnessy, 15-Samu Nieminen, 16-Nikolai Alho (80. 21-Antti Mäkijärvi), 8-Matti Klinga (77. 10-Aleksei Paananen).
Varus: 12-Jesse Joronen, 4-Lum Rexhepi, 10-Aleksei Paananen, 21-Antti Mäkijärvi, 17-Solomon Duah, 18-Antto Hilska.