Esimesel poolajal dikteeris kohtumist koduväljaku eelist omanud Pärnu. Valga ei juhtinud kordagi, kuid vahet suureks ei lastud. Poolaeg Pärnule 38:33. Pärnut vedas avapoolajal alt kehv visketabavus kaugelt, kolmeseid tabati vaid 1/14.

Kolmandal veerandajal võttis juhtohjad enda kätte Valga. Enne neljandat veerandaega juhtisid külalised 55:52. Edasi kulges punkt-punkti heitlus. 14,6 sekundit enne normaalaja lõppu juhtis Valga 74:73, vabaviskejoonele asus Evart. Kahest üritusest tabas üks ja kuna Valga viimast rünnakuüritust realiseerida ei suutnud, lõppes normaalaeg 74:74 viigiga.

Lisaajal oli peal kord üks, siis teine meeskond, kuid lõppsõna jäi kodupubliku ovatsioonide saatel Pärnule. Mängu kangelaseks tõusnud Evart tabas paremalt nurgast 0,4 sekundit enne lõppu võiduviske.

Rain Raadik tegi võimsa kaksikduubli visates 17 punkti ja võttes 19 lauapalli. Augustas Peciukevicius lisas võitjatele 16 punkti.

Valga poolel oli 21 punkti ja 12 lauapalliga tulemuslikum Alexey Adediran.