Bayern alistas kodus 3:0 Wolfsburgi, avavärava lõi Bastian Schweinsteiger, kaks tabamust sai kirja suvel ostetud Mario Mandzukic.

Kaks viimast hooaega Bundesligat valitsenud Dortmund on alustanud uut hooaega sarnaselt eelmisele aastale kahvatult. Eile mängiti võõrsil 3:3 viiki Frankfurtiga, kes seni polnud punkte kaotanud. Tegelikult võib Frankfurt ka ühe punktiga rahule jääda, kuivõrd poolajale mindi veel Dortmundi 2:0 eduseisul.

Liigatabelis tõusis kolmnandaks Shalke 04, kes alistas kodus kindlalt 3:0 Mainzi. Kodumeeskonna viimase värava lõi 89. minutil soomlane Teemu Pukki, kes vaid neli minutit varem väljakule oli pääsenud. Alanud hooajal pole Pukki eriti mänguaega saanud, ehk aitas eilne värav tema olukorda veidi parandada.

Eilses neljandas mängus sai kahe liiga uustulnuki vahelises kohtumises võidu Fortuna Düsseldorf, alistades võõrsil 2:0 Greuther Fürthi.

Viie vooru järel juhib Bundesligat Bayern 15 punktiga, järgnevad Frankfurt 13, Schalke 10, Düsseldorf 9 ja Dortmund 8 punktiga. Täna õhtul mängitakse vooru viis ülejäänud kohtumist. Ragnar Klavani koduklubi Augsburg võõrustab Leverkuseni Bayerit.