Mäng Asseco Prokomiga kulges valdavalt Tartu Ülikool/Rocki juhtimisel. Veel viimaselgi veerandajal oli tartlaste eduseis 14 punkti, ent Poola meeskonna lõpuspurt tõi neid küll pisut lähemale, ent võitja osas kahtlust ei tekkinud.

Tartu Ülikool/Rocki peatreeneri Gert Kullamäe sõnul ei maksa kontrollmängu küll üle tähtsustada, ent midagi sellest ikkagi välja lugeda saab. „Hea mäng oli meie poolt. Vahepeal tekkis küll nõrkushetki nagu tugevate vastaste vastu ikka, aga murdemomentidel tabasid Saage, Toome ja Ingram olulisi viskeid. Ka Neljubov oli mees omal kohal,“ iseloomustas Kullamäe võidumängu. „Kontrollturniiride mänge ei saa üle tähtsustada, aga mingi pildi ta meie tegemistest annab.“

Ivan Neljubov viskas meeskonna parimana 18 punkti, Egidijus Dimša lisas 15 ja Justin Ingram 13 punkti ning seitse korvisöötu. Silver Leppik kogus üheksa silma, Kristo Saage, Vallo Allingu ja Tanel Kurbas võrdselt kuus punkti. Valmo Kriisa arvele jäi viis ja Joosep Toomele kolm punkti.

Asseco Prokomi parim oli Drew Viney 19 punktiga, Jerel Blassingame lisas 18 ja Robert Witka 15 punkti.

Tartu Ülikool/Rocki jaoks jätkub turniir homme kui meie aja järgi kell 20.30 minnakse vastamisi võõrustajameeskonna Wloclawi Anwiliga. Pühapäeval kell 17.00 mängitakse Riia VEFiga.

Turniirile saab kaasa elada Facebooki vahendusel siin.