Esimesena olid stardijoonel Seenior 1 (30 – 39.a), Seenior 2 (40 – 49.a), Seenior 3 (50 – 59.a) ja Sport klassi võistlejad, kellel tuli läbida 92 km. Sõideti 9,2 km ringil, mida võistlejatel tuli läbida 10 korda.

Peagrupp püsis koos vaatamata pidevaltele lahtirebimiskatsetele ja võitjad selgusid alles finišijoonel.

Seenior 1 vanuseklassis ja ka üldparemusjärjestuse pälvis esikoha Tarmo Kopli Hawaii Expressist, talle järgnesid Andrus Asavi Spordipartnerist (üld. 2.) ja Magnus Krusemann A ja T Sport klubist (üld. 4.).

40.–49. aastaste Seenior 2 vanuseklassi kiireimad olid täna Jaanus Linkreim Kalevi Jalgrattakoolist (üld.3.), järgnesid Tanel Saamre Hawaii Expressist (üld.6.) ja Tõnno Palm A ja T Sport klubist (üld.7.).

Seenior 3. vanuseklassis (50 – 59.a) hõivas poodiumi kõrgema koha Pelotoni jalgrattaklubi rattur Marko Vilipson, teiseks tuli Margus Merisalu Tartu jalgrttaklubist Velo ja kolmas koht selles vanuseklassis jäi CFC värvides sõitvale Tiit Aavale.

Eesti esivõistluste medaleid jaganud Sport klassi sõitjatest oli täna kiireim üldarvestuses 5. finišijoone ületanud Reijo Peenema Investment Agency Teamist, teisele kohale tuli Pärnu mees Kardo Aia klubist Püha Loomaaed (üld. 13.) ja kolmas Genri Grossmann Amservi võistkonnast (üld. 16.)

Kuni 14. aastased tüdrukud sõitsid täna 35 km ja esikoha noppis Greta Savvest CFC sordiklubist, teises tuli Reelika Varblane Viljandi Rattaklubist ja kolmandaks Gerlin Tammoja klubist Cosmos.

Sama pika võistlusmaa läbinud kuni 16 aastaste neidude seas oli kiireim CFC Spordiklubi tüdruk Kelly Kalm ja krooniti Eesti meistriks, hõedale tuli Mari – Liis Mõttus Hanija Jalgrattaklubist, pronksi sai Ele Siimsoni CFC spordiklubist.

M14 vanuseklassi poisid läbisid täna 46 km. ja võidu noppis ülekaalukalt Nõmme Jalgrattaklubi esindaja Karl Georg Nõmm, teise koha sai Jaagup Vaar Pärnu Kalevi Spordikoolist ja kolmanda koha Risto Sepa Rein Taaramäe Rattaklubist.

60.a vanemad seeniorid sõitsid täna 55. km, läbida tuli läbida 6 ringi. Kõige staažikamate ratturite hulgas tõusis poodiumi kõrgeimale astmele legendaarne Kalju Koch Hawaii Expressist, teine koht kuulus Ain Talule Saaremaa Jalgrattaklubist Viiking ja kolmas koht Anatoli Männile Investment Agency Teamist.

Kuni 16. aastaste poiste võistlusmaa pikkuseks oli täna 73. km. Noormeeste seas selgitati meister peagrupil eest sõitnud kahe ratturi vahel, kiireim oli Siim Kiskonen, teine koht jäi Kristo Enn Vaga`le, mõlemad Kalevi Jalgrattakooli ratturid, proksi võitja selgus grupifinišist ja selleks oli Rein taaramäeRattaklubi rattur Norman Vahtra.

Sellel hooajal ripitatakse sportlastele kaela veel kahed meistrimedali komplektid. 9. Septempril toimuvad Kambjas teatekrossi meistrivõistlused ja 16. Septembril selgitatakse meistrid maastikumaratonis, mis toimuvad populaarse Tartu Maratoni raames.