Manchester Unitedi algkoosseis oli viimast hooajaeelset sõprusmängu arvestades küllaltki tugev: De Gea; M. Keane, Thorpe, Ferdinand, Blackett; Powell, Anderson, Scholes, Giggs; Macheda, Bebe.

Mängu alustas sellele vaatamata paremini möödunud hooaja Šoti liiga üheksas Aberdeen, kelle peatreener oli aastatel 1978-1986 Sir Alex Ferguson isiklikult. 37. minutil lõi avavärava Jonathan Hayes, kui kaitses eksis rängalt Paul Scholes.

Teisel poolajal tehti ohtralt vahetusi. Mängu tulid teiste seas ka aastatuhande vahetusel Manchesteri põhiründajana ilma teinud Dwight Yorke ja üheksa kuud palliplatsilt eemal olnud Darren Fletcher.

Mängu teine värav sündis 70. minutil, kui ManU 19-aastane väravavaht Sam Johnstone viimasel kümendil Inglise puurilukkudele omaselt palli vastasmängija jalale puterdas ning mõni hetk hiljem saatis Joe Shaughnessy nahkkera väravasse.

Kümmekond minutit enne kohtumise lõppu lõi värava ei keegi muu kui vanameister Yorke, aga 40-aastaselt endiselt heas vormis püsiv mängumees oli suluseisus. Mõned minutid hiljem suutis Manchesteri võistkond siiski vahet vähendada. Tabamuse sai kirja Anderson (väravasööt Yorke`ilt). Rohkem väravaid kohtumises ei löödud.

Nii lõppes lõbusas õhkkonnas kulgenud sõpruskohtumine 2:1 kodumeeskonna Aberdeeni võiduga. Mängu parimaks valiti sümboolselt Neil Simpson, omaaegne Aberdeeni põhimängija.
Mängu lõppedes püsis naeratus näol ka Fergusonil, kes vanade aegade meenutamist kunagisel kodustaadionil Pittodrie`l täiel rinnal paistis nautivat.

Manchester United alustab uut liigahooaega esmaspäeval, kui võõrsil kohtutakse David Moyesi juhendatava Evertoniga.