KuPS suutis võõrsil väärtusliku 1:0 võidu võtta Vaasa käest. Kui Sander Puri vaatas kohtumist vahetuspingilt, siis Ats Purje tegi kaasa kõik 90 minutit ning sai 89. minutil ka kollase kaardi. KuPS-i sangariks tõusis 81. minuti väravaga Ilja Venäläinen.

90 minutit tegi kaasa ka Kert Kütt, kes kaitses võõrsil oma meeskonna Valkeakoski Haka väravat Espoo Honka vastu. Tulemusega 2:2 lõppenud kohtumises tuli Haka kahel korral välja kaotusseisust ning jõudis viimase väravani alles Jonne Helmi 88. minuti tabamuse kaudu, vahendab Soccernet.

Mikk Reintami Jyväskylä kaotas laupäeval 0:3 MYPAle, Jaro alistus 0:2 Mariehamnile, kusjuures Kotenko lasi sisse löögi teiselt väljakupoolelt.

KuPS tõusis eilse võiduga liigatabelis eelviimaseks, langetades Artur Kotenko koduklubi Pitersaari Jaro viimasele reale. Reintami koduklubi Jyväskylä ja Küti Haka on vahetult KuPS-i ja Jaro ees - JJK-l on koos 27, Hakal ja KuPS-il 22 ning Jarol 20 silma. Tasavägist liigat juhib Turu Inter 38 silmaga.