Mõlemad kohtumised kaotati kuivalt, kodus 0:2 ja võõrsil 0:3 ning langeti konkurentsist.

Ateenas, OAKA Spiros Louis staadionil peetud kordusmängus pääses Ojamaa platsile algrivistuses. Mänguaega jagus talle 71 minutit, enne kui seisul 0:1 pingile vahetati.

Panathinaikos lõi kõik kolm väravat teisel poolajal - 51. minutil Lazaros Christodoulopoulos, 75. minutil Charis Mavrias ja 83. minutil Ibrahim Sissoko.

Meistrite liiga 3. eelringis sai otsa ka soomlaste HJK edutee, kes kaotas kahe mängu summas Glasgow Celtic´ile 1:4. Leedulaste FK Ekranas sai koguni 0:11 keretäie Brüsseli RSC Anderlecht´ilt.

FC Flora konkurentsist välja lükanud FC Basel 1893 oli nüüd ise omakorda väljakukkumise äärel. Kahe mängu kokkuvõttes alistati küll 2:1 Molde FK, kuid norralased omasid korduskohtumise üleminutitel penaltit, mille realiseerimine viinuks nad edasi. Baseli väravavaht Yann Sommer tegi otsustaval hetkel hiilgavat tõrjetööd.