Tähtede mängu laadse šõuetenduse püsti pannud USA korvpallitähed juhtisid pärast esimest veerandaega 49:25, poolajal 78:45, kolmanda veerandaja järel 119:62.

Olümpiaturniiride ajaloo punktirekordi ületasid ameeriklased 4.35 enne lõppu, kui Andre Iguodala kolmene tegi eduseisuks 139:68. Kaks minutit enne lõppu saadi jagu 150 punkti piirist Kevin Love'i kolmese järel.

Carmelo Anthony viskas USA koondise resultatiivseimana 37 punkti, Russell Westbrook lisas 21.

Senine korvpalli olümpiaajaloo rekord 138 punkti kuulus Brasiiliale 1988. aasta võidumängust Senegali üle.

Kolme vooru järel juhib USA A-grupis täisedu kolme võiduga, Argentinal ja Prantsusmaal on 2, Leedul ja Nigeerial 1, Tuneesia 0 võitu.

B-grupis on Venemaal ja Hispaanial 3, Brasiilial 2, Austraalial 1, Suurbritannial ja Hiinal 0 võitu.