Kohtumise viimane minut pakkus närvikõdi mõlemale poolele. Brasiilia juhtimisel 72:69 viimasele minutile vastu mindi, kuid Venemaa vedasid lõpuks võidule tabavad kaugvisked. 26 sekundit enne lõppu viigistas seisu Aleksei Šved.

Brasiillased võtsid aja maha ja haudusid välja plaani, mis päädis Marcelino Huertase korviga, seisuks 74:72. Venelastele jäi armuaega 6 sekundit. Sellest aga piisas. Mõttepausi järel salvas vastaseid kolmesega Fridzon. Brasiillaste täpsuskütt Leandro Barbosa pääses küll veel viskele, kuid seis ei muutunud.

Võitjate resultatiivseim oli Andrei Kirilenko 19 punktiga, kaotajatel 16 punktiga Barbosa.

Venemaa jätkab B-grupis täisedu 3 võiduga, Brasiilial on tabelis 2 võitu ja 1 kaotus. Samas alagrupis avas täna võiduarve Austraalia olles kindlalt 81:61 parem Hiinast. Hilisõhtul kohtuvad veel Hispaania ja Suurbritannia.