Naiste arvestuses võitis Tartu Ülikooli/Põlva Spordikooli naiskond (Liia Konks, Katrin Karuauk, Triin Neps, Age Utt, Kaisa Kahem, Kristiina Piksööt, Hanna Rein). Teise koha saavutas Reval- Sport (Linda Veski, Maarja Põldver, Kim-Ly Hoang, Anni Sillaste, Ragne Rohumäe, Madli Nurmik, Anneta Jefimova treener Gea Sootamm). Kolmanda koha SK Tapa naiskond (Kadi Saluste, Erika Morgenson, Chrizti Tint, Triin Avistu, Marjette-Maie Müntser, Berit Võlli, Kadri Einmann treenerid Mare Neps ja Elmu Koppelmann).

Tütarlaste 1999 vanuses osales kokku neli naiskonda. Kõik mängisid üks kord omavahel läbi. Esimese koha saavutas SK Tapa tütarlaste võistkond (Keili Kadak, Gerda Staal, Kertu Allik, Milena Konovalova, Jete Lisett Neerot, Katrin Palmsalu treener Mare Neps, Elmu Koppelmann). Teise koha sai Põlva Spordikooli naiskond (Teele Utsal, Merilyn Lill, Rutt Kahre, Selma Rein, Maarja Kongi, Greete Märtson treener Maie Utt). Kolmanda koha saavutasid Sõmeru tüdrukud (Irmel Herdis Maalmets, Jolana Utt, Anna-Liisa Juhanson, Meri-Ly Luik, Kirke Aleste, Hannaliisa Rebane, Raili Kruusamäe treenerid Johan Utt, Ave Kiiver). Neljanda koha sai Padise naiskond.

Meeste arvestuses osales kaheksa meeskonda. Esimese koha võitis Põlva Serviti 1 meeskond (Raido Peedomaa, Denis Lõokene, Ardo Puna, Pavel Turaev, Andreas Rikken, Henri Hiiend, treener Kalmer Musting). Teise koha võitis HC Tallinna meeskond (Kaspar Lees, Kaimar Lees Martin Viiask, Risto Lepp, Karel Kaiva, Taisto Haug, Raul Golubkov, Jorma Käsper treener Risto Lepp). Kolmanda koha võitis Põlva Serviti 2 (Alvar Tint, Raiko Rudissaar, Taavi Tilgre, Jürgen Lepasson, Mihkel Tamm, Samuel Puna, treener Rein Suvi). Neljas koht läks Viljandi HC. Viienda koha saavutas võistkond Oksad. Kuues koht Tartu Ülikool, seitsmes koht ViaCon/Kehra ning kaheksas koht jäi Tartu Ülikooli Akadeemilise Spordiklubi meeskonnale.

Poiste 1995 vanuses osales 6 meeskonda. Esimene koht läks Põlva Spordikool 1 meeskonnale (Robin Oberg, Henri Hiiend, Hendrik Varul, Karl-Magnus Rebane, Raivo Rudissaar, treener Rein Suvi). Teise koha võitis Valga Käval (Andris Celmins, Veiko Luik, Freddy Bander, Andrei Kunavits, Silvester Aer, Marek Frantsusov, Ingmar Kasuk treener Andris Uibo). Kolmanda koha saavutas spordiklubi Tapa (Hardo Levo, Artur Oganezov, Andres Alla, Sander Annula, Martin Adamson, Gert Trofimov, Ailar Puhasmets, Marek Palmsalu treener Elmu Koppelmann). 4. Koht Põlva Spordikool 2. 5.koht HC Kehra ning 6.koht HC Tallas.

Poiste 1997 vanuses mängis 6 meeskonda. Esimese koha saavutas Põlva Spordikooli 1 meeskond (Carl-Eric Uibo, Sander Sarapuu, Jürgen Adamson, Ander Sõrmus, Romet Lammertson treener Kalmer Musting). Teise koha sai HC Viimsi 1 meeskond (Oliver-Gerd Vald, Georg Hermanson, Arlo Talmar, Henri Puhm, Sten Põder, Ken Mäsak treener Ain Pinnonen). Kolmanda koha võitis spordiklubi Tapa (Gert Trofimov, Sander Annula, Martin Adamson, Marek Palmsalu, Ailar Puhasmets treener Elmu Koppelmann). Neljas koht läks HC Viimsi 2 meeskonnale. Viiendaks jäi Viljandi Spordikool ning kuuendaks Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi.

Poiste1999 vanuses osales kokku 8 meeskonda. Esimeseks tuli Põlva Spordikool 1 meeskond (Tõnis Kase, Martti Vaino, Keiro-Peeter Kottisse, Alfred Timmo Mathias Rebane treener Kalmer Musting): Teise koha sai Viljandi Spordikool 1 (Martin Allikalt, Richard Mutli, Simon Drõgin, Sander Izjumov, Joosep Ülesoo, Rafael Arslanov treener Lembit Nelke). Kolmanda koha saavutas Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi (Siim Maidla, Martin Liivak, Matthias Raukas, Risto Valdner, Ralf-Markus Suss, Ramon Peedoson, Joosep Kaimre, Henry Tein treener Katrin Karuauk). Neljas koht läks Põlva SK 2 meeskonnale. Viienda koha saavutas HC Kehra. Kuuendaks jäi Viljandi SK 2, seitsmenda koha saavutas SK Tapa. Kaheksanda koha sai Kanepi.

Poiste 2001 vanuseklassis osales neli noormeeste võistkonda. Esimese koha võitis Põlva Spordikool 1 meeskond (Ranar Pügi, Fred-Eric Kärblane, Raimond- Eric Jaanus, Kris-Norman Lavrikov, Erko Vanahunt treener Kalmer Musting). Teise koha võitis HC Kehra 1 meeskond (David Mamporia, Erik Presnov, Aleksander Klemets, Martin Roosmann, Sigmar Seermann treener Eduard Makejev). Kolmanda koha võitis Põlva Spordikool 2 meeskond (Kermo Saksing, Lauri Land, Taavi Vool, Priit Luuk-Luuken, Gabriel Villako, treener Rein Suvi). Neljandaks jäi HC Kehra 2 meeskond.

Teine etapp rannakäsipallis toimub 28. juuli Põlvas järve ääres – Värska Originaal Cup. Kolmas etapp toimub 4. august Tartus Emajõe ääres – Henkel Cup. Eesti meistrid selguvad kolme etapi kokkuvõttes, kirjutab HC Kehra koduleht.