Meeste odaviske võitis ainsana üle 80 meetri visanud ukrainlane Oleksandr Pyatnytsya 81.38-ga. Teise koha sai Soome koondisega olümpiale sõitev Antti Ruuskanen, kelle tulemus oli 79.03.

Risto Mätas sai võistluses kolmanda koha 77.50-ga, Tanel Laanmäe oli kuues (70.08). Soome parematest odaviskajatest ei teinud võistlusel kaasa Tero Pitkämäki, Ari Mannio, Teemu Wirkkala ega Harri Haatainen.

Tiidrek Nurme sai võistlusõhtu viimasel alal 1500 meetri jooksus viienda koha, eestlase aeg 3.43,07. Saarlase isiklik rekord pärineb Pekingi olümpiamängudelt, kui Nurme läbis distantsi 3.38,59-ga.

1500 meetri jooksus võttis võidu nädalapäevad tagasi samal distantil olümpia B-normi (3.38,00) alistanud soomlane Niclas Sandells ajaga 3.38,44. Võitja ja Tiidrek Nurme vahele jäid kolm Ühendriikide sportlast.